Godziny pracy

Przywróć blask swojemu spojrzeniu

Przywróć blask swojemu spojrzeniu

Delikatna i cienka skóra wokół oczu to bardzo wrażliwa część ludzkiego ciała, szczególnie podatna na działanie upływającego czasu. Zmarszczki wokół oczu, tzw. kurze łapki mogą tworzyć się nawet w młodym wieku, szczególnie u osób o pogodnym usposobieniu. Czy jednak masz śmiać się mniej tylko po to, aby uniknąć zmarszczek? Są lepsze sposoby.

Mezpterapia bezigłowa pod oczy umożliwia skuteczne dostarczenie składników zawartych w koktajlach w głąb skóry. Już po pierwszy zabiegu można zauważyć efekt, a po serii znaczna poprawę kondycji skóry. Zmarszczki będą wyraźnie zredukowane, skóra wokół oczu nawilżona i wypoczęta ,a obrzęki i sińce znikają.

Przeciwwskazania:

-ciąża
-karmienie piersią
-choroba nowotworowa
-stany zapalne skóry
-uszkodzenia mechaniczne
-gorączka, osłabienie
-opryszczka
-epilepsja
-rozrusznik serca
-aparat na zęby
-endoproteza.

Częstotliwość zabiegów zależy od stanu skóry i oczekiwań klienta. Kuracja obejmuje 6 zabiegów z częstotliwością od 1 do 2 zabiegów tygodniowo. Po pełnej kuracji wskazane jest powtarzanie raz w miesiącu w celu utrwalenia efektu.

Gel Pads to zabieg w którym zastosowane są płatki kolagenowe z kwasem hialuronowym. Takie połączenie składników daje intensywne nawilżenie oraz wygładzenie skóry wokół oczu. Mają również działanie chłodzące, więc obrzęki i opuchnięcia są wyraźnie zredukowane. Na zmęczone oczy działają kojąco co daje im relaks i odmłodzenie. Skora przez to staje sie zrewitalizowana, nawilżona i pełna blasku.

Mezoterapia mikroigłowa jest jedną z nowszych metod zwiększających penetrację substancji czynnych. Mikronakłówanie skóry to nic innego jak forma kontrolowanego uszkodzenia warstwy rogowej, a następnie naturalnej regeneracji.

Fale Radiowe(RF) to nowoczesny i innowacyjny zabieg w trakcie którego na skutek działania fali radiowej wytworzone zostaje ciepło endogenne(wytworzone wewnątrz). Wywołuje to ogrzanie tkanek do temp.45-50C.Włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie ponownemu napięciu.

Częstotliwość zabiegów: 6 zabiegów co 2 tygodnie, zabieg przypominający po 6 miesiącach

Przeciwwskazania do zabiegu:

-ciąża, okres karmienia
-miesiączka(zabiegi na ciało)
-choroby nowotworowe(do 5 lat)
-epilepsja
-rozrusznik i zastawka serca
-obecność metalowych implantów
-trądzik różowaty, zapalenie żył
-choroby wirusowe i bakteryjne skóry
-wkładka domaciczna(w zabiegach na brzuch)
-złote nici
-implanty wchłanialne i wypełnienia w miejscu zabiegowym

Henna brwi i rzęs jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu.

Search this website