Godziny pracy

Pielęgnacja skóry twarzy

Oferowane zabiegi kosmetyczne mogą stanowić uzupełnienie kuracji z zakresu medycyny estetycznej lub stanowić osobny program pielęgnacyjny. W zależności od pory roku, stanu skóry i Państwa oczekiwań możemy zaoferować pełen zakres zabiegów.

Lista zabiegów

Ceremonia piekna to zabieg w prewencji starzenia sie skory.Unikalne poloczenie kwasu hialuronowego i kwasu bursztynowego ,ktore w naturalny sposob silnie stymuluja procesy regeneracyjne. Zabieg polegajacy na wielopoziomowym dzialaniu stymulujacym odnowe komorkowa.Niwelujacym dzialanie wolnych rodnikow oraz gleboko nawilzajacym i zapobiegajacym odwodnieniu skory.

EFEKTY ZABIEGU:

-lifting i odmlodzenie

-regeneracja skory

-poprawa kolorytu

-splycenie zmarszczek i bruzd

-skora pelna blasku

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

-przebarwienia pozapalne

-blizny potradzikowe -fotoaiging

-utrata jedrnosci i gestosci skory

-zmarszczki i bruzdy

Oczyszczanie manualne polega na mechanicznym usunięciu zanieczyszczeń skory takich jak: zaskórniki, prosaki, kaszaki. Czyszczenie skory w niektórych przypadkach jest nadal jedynym skutecznym sposobem pozbycia sie zanieczyszczeń, pomimo nowych technologii.

Masaż twarzy: głęboko oddziałuje na skórę i mięsnie twarzy, szyi oraz dekoltu. Poprawia samopoczucie, likwiduje napięcie jak również zapobiega powstawaniu zmarszczek. Pomaga na długo zachować sprężystość i elastyczność skóry. Dodatkowo daje odprężenie i relaks.

 

Peeling kawitacyjny: fala ultradźwiękowa w obecności np. toniku tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym powietrzem, które powiększają się i gwałtownie pękają. Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego i zupełnie bezbolesnego oczyszczenia skóry zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn, wydzieliny gruczołów łojowych. Metoda ta jest bezpieczna w pielęgnacji każdej skóry, również naczyniowych i wrażliwych. Peeling doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych ułatwiając przenikanie kosmetyków.
Przeciwwskazania:

-ciąża
-epilepsja
-rozrusznik serca
-choroby wirusowe skóry
-choroba nowotworowa(do 5 lat po zakończonej kuracji)
-aparat na zęby

 

Kwas pirogronowy 25% ma działanie keratolityczne sebostatyczne, oraz antybakteryjne. Polecany jest dla skór trądzikowych, tłustych, łojotokowych i zanieczyszczających się a szczególnie wskazany w leczeniu trądziku w każdej jego odmianie. Zmniejsza łojotok, niweluje zaskórniki, oczyszcza i obkurcza pory, wygładza blizny potrądzikowe, rozjaśnia przebarwienia i stymuluje syntezę kolagenu. Nie wyłącza klienta z życia codziennego.

Wskazania do zabiegu:

-ceny trądzikowe i łojotokowe,
-z bliznami,
-przebarwieniami,
-starzejące sie,
-wymagające głębokiej regeneracji i odnowy.

Przeciwwskazania:

-opryszczka,
-naruszenie ciągłości skóry,

Częstotliwość zabiegów: kuracja 6-8 zabiegów co 10 dni, wiosną i jesienią.

Kwas migdałowy 40% to kolejny eksfoliator najczęściej stosowany w redukcji objawów fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji skóry odwodnionej, trądziku zapalnego. Odpowiedni jest również dla skóry wrażliwej. Kwas migdałowy ma doskonałe właściwości rozjaśniające. Daje dobre rezultaty w takich problemach skórnych, jak melasma, przebarwienia pozapalne i plamy posłoneczne. Poprawia wygląd skory z zaskórnikami, zapaleniem mieszków włosowych i trądzikiem różowatym. Może być wykonywany bez względu na porę roku, także latem. Nie wyłącza klienta z życia codziennego. Częstotliwość zabiegów: kuracja 6-8 zabiegów co 7-14 dni.

Przeciwwskazania:

-opryszczka,
-naruszenie ciągłości skóry.

 

Fale Radiowe(RF) to nowoczesny i innowacyjny zabieg w trakcie którego na skutek działania fali radiowej wytworzone zostaje ciepło endogenne(wytworzone wewnątrz). Wywołuje to ogrzanie tkanek do temp.45-50C.Włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie ponownemu napięciu. Pobudza to funkcję regeneracji oraz stymulację syntezy kolagenu i elastyny, dzięki temu zwiększa się elastyczność i gęstość skóry. Następuje poprawa owalu twarzy, lifting szyi, poprawa napięcia wokół oczu, uniesienie powiek, wypłycenie zmarszczek i bruzd.
W zabiegach na ciało zachodzi zjawisko termolipolizy, stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę jędrności(ramion, brzucha, pośladków, ud) i redukcje celulitu. Skora odzyskuje jędrność, widocznie wygładza sie jej struktura. Idealny zabieg po ciąży i odchudzaniu.

Częstotliwość zabiegów na twarz: 6 zabiegów co 2 tygodnie, zabieg przypominający po 6 miesiącach
Częstotliwość zabiegów na ciało: 6-8 zabiegów 1w tygodniu, zabieg przypominający po 3 miesiącach

Przeciwwskazania do zabiegu:

-ciąża, okres karmienia
-miesiączka(zabiegi na ciało)
-choroby nowotworowe(do 5 lat)
-epilepsja
-rozrusznik i zastawka serca
-obecność metalowych implantów
-trądzik różowaty, zapalenie żył
-choroby wirusowe i bakteryjne skóry
-wkładka domaciczna(w zabiegach na brzuch)
-złote nici
-implanty wchłanialne i wypełnienia w miejscu zabiegowym

Mezoterapia mikroigłowa jest jedną z nowszych metod zwiększających penetrację substancji czynnych. Mikronakłówanie skóry to nic innego jak forma kontrolowanego uszkodzenia warstwy rogowej, a następnie naturalnej regeneracji.
Zabieg wykonywany jest specjalnym rollerem wyposażonym w dziesiątki, a nawet setki igieł o różnej długości. “otwiera“ to naskórek dla substancji aktywnych aplikowanych na skórę w trakcie lub po zabiegu. Substancje, które stosuje sie to głównie kwas hialuronowy, aminokwasy, peptydy, mikroelementy, witaminy. Mikronakłówanie przyczynia sie do pogrubienia i wzmocnienia bariery ochronnej przeciw czynnikom zewnetrznym. W skórze właściwej dochodzi do produkcji kolagenu, elastyny. Mezoterapia mikroigłowa jest wykorzystywana przy spłyceniu zmarszczek, prawidłowym napięciu skóry ,walce z cellulitem, rozstępami, przebarwieniami, jak również w profilaktyce wypadania włosów. Stosowana jest na wszystkie partie ciała i twarzy, nawet na delikatnej skórze wokół oczu. Zabieg jest odczuwalny w niewielkim stopniu, a pojawiające sie po nim zaczerwienienie utrzymuje sie krótko.

Przeciwwskazania:

-czynny trądzik
-ciąża, laktacja
-opryszczka
-epilepsja
-cukrzyca

Po zabiegu unikamy : słońca, sauny, solarium, nie nakładamy makijażu.

Częstotliwość zabiegów:
-od 6 do8 zabiegów w odstępach co 10-14 dni
-w zabiegu na skore głowy co 8 dni

 

Mezoterapia bezigłowa jest to zabieg polegający na wprowadzaniu małych dawek substancji. W mezaterapii bezigłowej zastosowano połączenie terapii skojarzonej, elektroportacji i wprowadzania preparatów kosmetycznych tzw. koktajli zabiegowych. Zabieg ten stanowi alternatywę do mezoterapii igłowej, gdyż pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych związanych z infekcjami. Daje możliwości szerokiego wachlarza zastosowań w zabiegach miejscowych na twarz oraz ciało. Rezultaty są widoczne juz od pierwszego zastosowania, a klient po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji. Metoda ta gwarantuje błyskawiczny lifting, redukcje zmarszczek i bruzd, intensywne odżywienie i nawilżenie. Likwidację cellulitu, wygładzenie rozstępów, ujędrnienie skory i modelowanie sylwetki.

Przeciwwskazania:

-ciąża
-karmienie piersią
-choroba nowotworowa
-stany zapalne skóry
-uszkodzenia mechaniczne
-gorączka, osłabienie
-opryszczka
-epilepsja
-rozrusznik serca
-aparat na zęby
-endoproteza.

Częstotliwość zabiegów zależy od stanu skóry i oczekiwań klienta. Kuracja obejmuje 6 zabiegów z częstotliwością od 1 do 2 zabiegów tygodniowo. Po pełnej kuracji wskazane jest powtarzanie raz w miesiącu w celu utrwalenia efektu.

 

Mikrodermabrazja: diamentowa to nawoczesna w pełni bespieczna, a zarazem bardzo skuteczna metoda, ktora w spektakularny sposob poprawia funkcjonowanie skory i pomaga uporać się ze specyficznymi jej problemami. Polega na bezinwazyjnym mechanicznym scieraniu naskorka warstw po warstwie, aż do pożądanego efektu. Dzięki temu dochodzi do tworzenia się nowych komorek. Obserwuje się pogrubienie naskorka i wzmożenie syntazy kolagenu i elastyny. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w odmładzaniu skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji plam pigmentacyjnych, czyszczeniu skóry, leczeniu trądzika.

Zabieg można przeprowadzać na wszystkich typach skóry zarówno twarzy, szyi i dekolcie, jak też na pozostałych częściach ciała.

Liczbę zabiegów oraz odstępy między nimi dobierane sa zawsze do indewidualnych potrzeb i rodzaju skóry. Zazwyczaj przeprowadza sie od 2 do 10 zabiegów w odstępach od 7 dni do 4 tygodni.

Widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabigu.Z każdą nastepną wizytą efekty sie potęgują.

Wskazania do zabiegu:

-trądzik pospolity(zaskurnikowo-grudkowy)
-blizny potrądzikowe
-łojotok
-suchość skory
-zaskórniki, prosaki
-rogowacenie przymieszkowe
-rozszerzone pory
-blizny zanikowe i przerosłe
-przebarwienia
-uszkodzenia posłoneczne skóry(twarz, szyja, ręce)
-szorstki, zrogowaciały naskórek
-rozstępy
-odmłodzenie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek.

Przeciwwskazania:

-zakażenia wirusowe(brodawki, opryszczka)
-zakażenia bakteryjne
-trądzik krostkowy, ropowiczy
-nowotwory skóry i znamiona
-terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem(3 miesięczna przerwa)

Nie ma przeciwwskazań w przypadku skóry opalonej, płytko unaczynionej, ciąży, menstruacji. Na 3 dni przed zabiegiem należy unikać: chemicznych kremów do depilacji, elektrolizy, woskowania, peelingow.

Zabieg oparty o egzosomy (nanocząsteczki), które uwalniane są  prawie przez wszystkie komórki w ludzkim ciele. Dzięki najnowszym osiągnieciom naukowym potwierdzającym wysoką skuteczność egzosomów to właśnie one dziś znajdują się na szczycie list top zabiegów. Niewielkie rozmiary oraz zdolność przenikania za sprawą maleńkich pęcherzyków,  pełnią role swego rodzaju ” messemgerów”, stymulują komórki do regeneracji oraz procesów gojenia  i naprawy. Funkcję tą zawdzięczają bogatemu składowi ,który tworzą m.in kwasy nukleinowe, peptydy, białka, lipidy, a także enzymy, antyoksydanty, czynniki wzrostu.                                                                                                         Wraz z wiekiem liczba młodych komórek i ich zdolność wytwarzania egzosomów zaczyna zanikać. Prowadzi to do zwiotczenia skóry, utraty jędrności, powstawania drobnych linii i zmarszczek.                                                       Terapia egzosomami zwiększa produkcję kolagenu, elastyny, poprawę gojenie się ran i zmniejsza tendencję do przebarwień. W efekcie skóra staje się jędrniejsza, jaśniejsza, gładsza, a zmarszczki wyrażnie są zredukowane.       W kosmetologii egzosomy są stosowane w celu redukcji zmarszczek, poprawy tekstury, nawilżenia i elastyczności skóry, a także w celu zmniejszenia stanu zapalnego i  uszkodzeń spowodowanych promieniami UV. Ponadto egzosomy wspomagają terapię redukcji blizn oraz są wykożystywane w kuracji na porost włosów.                                 Egzosomy działają szybko, ale równocześnie długofalowo, więc efekty będą widoczne po pierwszym zabiegu jak i po serii zabiegów. Uzyskane efekty będą utrzymywały się przez kilka miesięcy. Zabieg egzosomami jest doskonałym uzupełnieniem zabiegów PRP, botoksu, wypełniaczy.                                                                                                          Czestotliwość zabiegów:                                                                                                                                              Terapię Egzosomami na twarz, szyję, dekolt wykonuje się w serii 3-4 zabiegi co 28 dni.                                              Trychologia w serii 4-6 zabiegów co 2 tyg. Efekty pokazują się po około 3-4 miesiącach.

Search this website